Inšpirujte sa jedinečnými novinkami, ktoré predstavili naši dlhoroční talianski partneri.

Miláno Design Week 2024 priniesol do popredia jedinečnú udalosť, ktorá už tradične sprevádza tento významný veľtrh nábytku – výstava kuchýň Euro cucina. Prestížna udalosť, ktorá sa koná každé dva roky. Je miestom, kde sa stretávajú najnovšie trendy, inovácie a technologické pokroky v dizajne kuchýň.

Euro cucina je známa tým, že prináša revolučné myšlienky do sveta kuchynského dizajnu.

Videli impozantné prezentácie inteligentných spotrebičov. Tie sa stávajú stále dôležitejšou súčasťou moderných kuchýň. Chladničky s integrovanou technológiou sledovania zásob a varné dosky s integrovanými odsávačmi a dotykovými ovládacími panelmi. Energeticky efektívne spotrebiče boli tiež jednou z vystavených noviniek.

Umýva sa sama !

Parná rúra značky Miele, ktorá sa umyje sama.

Káva rovno z vodovodnej batérie.

Minimalizujte v kuchyni množstvo spotrebičov. Jedinečné riešenie 2v1.

Jedinečné úložné priestory v kuchyni.

Flexibilita a modularita sa stali kľúčovými témami. Kuchynské zostavy a úložné priestory, ktoré je možné ľahko prispôsobiť meniacim sa potrebám a priestorovým obmedzeniam, prinášajú do domácností novú úroveň prispôsobiteľnosti a funkcionality.

Miláno Design Week 2024 nám priniesol oveľa viac. Táto výstava nás zaviedla do sveta nekonečných možností v oblasti zariadenia interiéru, kde sa stretli inovácie, estetika a funkcionalita v jedinečnej symbióze.

Od unikátnych kusov nábytku po prispôsobené farby a textílie, každý detail bol starostlivo premyslený s cieľom vytvoriť jedinečný a osobitný priestor.

Miláno Design Week 2024 bola prehliadkou najnovších a najlepších trendov v dizajne interiérov. Táto jedinečná udalosť nás nechala nadšených a inšpirovaných. Tešíme sa na to, ako tieto inovácie a myšlienky budeme môcť zakomponovať do vašich domovov.

Vaše interiéry ktoré tvoríme spoločne.

www.studio-it.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *