KUCHYNSKÉ LINKY

Praktické i Štýlové kuchynské linky od slávnych talianskych značiek dostupné v moderných i rustikálnych prevedeniach 

Výrok kuchyňa je srdce domu má niečo do seba. Každý z nás chce mať domov, v ktorom sa bude cítiť príjemne a pohodlne, a hlavne podľa svojich predstáv. Najhlavnejšia bola vždy funkčnosť. Dnes už kladieme dôraz rovnako na funkčnosť aj vzhľad a snažíme sa do miestnosti, v ktorej rodina trávi veľa času, vložiť kúsok seba – vytvoriť aj tu pocit domova a útulnosti. Preto sa našim klientom snažíme ponúkať čo najviac možností na výber, aby si dokázali vytvoriť svoje teplo domova podľa vlastného pocitu, či už v modernom, klasickom, vidieckom alebo exkluzívnom prevedení. Naše kuchyne sú výhradne od talianskych producentov známych značiek akými sú: LUBE, CREO, ASTER a MITON.

Talianske kuchyne a interiéry, kuchynské linky na mieru, moderné kuchynské linky, talianske kuchyne, kvalitné talianske kuchyne, moderná kuchynská linka, kuchynské linky, kuchyne na mieru
klasické a rustikálne kuchynské linky, talianske barokové kuchyne, talianska kuchyňa na mieru, luxusné talianske kuchyne na mieru
moderné kuchyne, moderná kuchyňa na mieru, dizajnová kuchyňa, dizajnové kuchynské linky

Naša ponuka kuchynských liniek

Talianske kuchyne LUBE, CREO, MITON – ponúkajú široký výber kuchýň na mieru v modernom prevedení. V tejto kolekcii kuchýň si príde na svoje každý klient nakoľko tu nechýbajú modely v cenovo dostupných povrchoch, ale aj v luxusných a netradičných prevedeniach. Medzi cenovo dostupné modely zaraďujeme povrchy dvierok v prevedení monolak, laminát, polymér a melamín. Na výber máme nespočetný výber matných a lesklých verzií, ale aj veľmi aktuálnych drevo dekorov. Aktuálne nechýbajú betónové imitácie a ako novinku sme zaradili dvierka s 3D hranami. Vo vyššej rade moderných kuchýň nechýbajú kvalitné akrylové povrchy, viacvrstvové lakované povrchy v lesklom a matnom prevedení, ktoré sú vysoko odolné, drevené dyhy pre priaznivcov naturálnych povrchov, ale aj extravagantné a veľmi aktuálne originál betónové povrchy príznačné pre industriálny štýl. Absolútnym lídrom na trhu je povrch Fénix NMT, ktorý je ošetrený nano technológiou a prípadné poškrabanie dvierok je opraviteľné.

Rustikálne kuchyne, ale taktiež kuchyne pod názvami klasické a vidiecké sú známe práve pre priaznivcov tohto štýlu práve aj ako Talianske kuchyne a preto v kolekcii kuchýň značky LUBE,a MITON nechýbajú. Tieto kuchyne sú vyrábané výhradne s masívnymi dvierkami z tvrdých drevín ako je napríklad Jaseň, Dub, ale aj exotické dreviny Indika a Yesquero. Tie sú následne morené do prírodných odtieňov, ale aj lakované do farby s priznanou štruktúrou dreva s takzvaným otvoreným pórom. Taktiež v danej kolekcii nechýbajú ani kuchyne v Royal prevedení, kde celkový vzhľad kuchýň dotvárajú rôzne rezbárske dekory a patina v zlatom či striebornom prevedení. Kto ma rád modely bez štruktúry, nájde si aj modely v prevedení MDF, ktoré sú následne lakované viac vrstvovým kvalitným a odolným farebným lakom.

Exkluzívne kuchyne od ASTER sú navrhnuté do detailov známymi talianskymi dizajnérmi a sú výnimočné po každej stránke, či už sa týka dizajnu, kvality, ale aj jedinečnej funkčnosti. Táto značka kuchýň je celosvetovo známa najme preto, že ponúka kuchyne na mieru a ponúka niečo čo je špecifické len pre Aster ako napríklad oblé kuchyne, luxury kuchyne, dizajnové kuchyne, industriálne kuchyne, ale aj minimalistické kuchyne. Medzi šperky v povrchových úpravách patria Exotické dreviny Eben, Makassar, Palisasander, Oliva a mnoho iných, tieto si klient môže zvoliť v matnej, a tiež vo vysoko lesklej verzii, medzi ďalšie povrchy patria, metalické laky, laky matné/ lesklé, kovové povrchy, medené povrchy, originálne plátkové zlato/ Striebro a mnoho ďalších. V ponuke kuchýň Aster samozrejme nechýba ani Royal a contempora štýl.