Moderný svetlý interiér navrhnutý na základe požiadavky klientky. Kombinácia teplých odtieňov navodzuje harmóniu domova, ktorý vyzdvihujú mierne extravagantné kontrastné prvky.
Kuchynská linka je vyrobená na mieru v kombinácii lakovaných lesklých povrchov v bielej a kapučínovej farbe, jedálensky stôl je zaujímavý práve odolnou keramickou doskou, obývacia stena je vyhotvená v tých istých povrchoch, ale v matnom prevedení, jej nevtieravý vzhľad dotvára tmavé drevo wenghe a tapeta ktorá oživuje celkovú kompozíciu.
Zaujimavosťou v interiéri sú namieru maľované obrazy a tapety, ktoré celkový priestor zútulňujú. Vstupná časť je neutrálna biela vo vysokom lesku, šperkom tejto kompozície je zrkadlová stena, ktorá zväčšuje samotný priestor a komoda v zelenej farbe so zaujímavou grafikou.

Moderný svetlý interiér navrhnutý na základe požiadavky klientky. Kombinácia teplých odtieňov navodzuje harmóniu domova, ktorý vyzdvihujú mierne extravagantné kontrastné prvky. Kuchynská linka je vyrobená na mieru v kombinácii lakovaných lesklých povrchov v bielej a kapučínovej farbe, jedálensky stôl je zaujímavý práve odolnou keramickou doskou, obývacia stena je vyhotvená v tých istých povrchoch, ale v matnom…