Požiadavka klientky bola spojiť moderný štýl s prvkami klasiky, ktoré vytvoria z interiéru nadčasový prvok. Preto sme sa rozhodli pre vytvorenie interiéru v Glamour štýle.
Vstupná časť je zaujímavá a zároveň praktická, hlavným prvkom je zrkadlová stena, s dominantným krištáľovým svietidlom, na opačnej strane je bohatý úložný priestor s praktickým sedením. Kuchynská linka je vyhotovená v kapučínovej farbe vo vysokom lesku, zaujímavé sú zrkadlové detaily, ktoré zútulňuje svetlá drevená doska. Jedáleň sme sa snažili oddeliť zaujímavym rámom, ktorý oživujú na mieru maľované obrazy. V obývacej izbe je tv stena, ktorá je v tom istom vyhotovení ako kuchyňa, celú túto časť oživuje sýtomodrá sedacia súprava. Celý interiér dopĺňajú chromované svietidlá v klasickom tvare.

Požiadavka klientky bola spojiť moderný štýl s prvkami klasiky, ktoré vytvoria z interiéru nadčasový prvok. Preto sme sa rozhodli pre vytvorenie interiéru v Glamour štýle. Vstupná časť je zaujímavá a zároveň praktická, hlavným prvkom je zrkadlová stena, s dominantným krištáľovým svietidlom, na opačnej strane je bohatý úložný priestor s praktickým sedením. Kuchynská linka je vyhotovená…

Tagy: interiérový dizajn / kompletné zariadenie interiéru / realizácia interiéru