Predstavujeme náš nedávny projekt návrhu kuchynskej linky pre rodinný dom v Hlohovci. Našou úlohou bolo vytvoriť funkčný a esteticky príjemný priestor, ktorý spĺňa predstavy našeho klienta. Jeho preferencia bola jasná – prírodný dubový drevený nábytok, no zároveň vyjadril túžbu po netradičnom a zaujímavom kuchynskom ostrove.

Hlavným materiálom, ktorý sme použili pri návrhu kuchyne, bol prírodný dubový materiál. Dubové drevo dodáva kuchyni teplý a prirodzený vzhľad, zároveň disponuje vynikajúcou odolnosťou, čo zaručuje dlhú životnosť nábytku. Drevené detaily v kuchynskej linke vytvárajú atmosféru pohody a prirodzenosti, čo je ideálne pre rodinný dom.

Netradičnosť a zaujímavosť sa objavuje v podobe kuchynského ostrova. Namiesto klasického dizajnu sme sa rozhodli pre unikátny prístup, ktorý pridáva do priestoru štýlový a funkčný prvok. Kuchynský ostrov je vyhotovený z odolného lakovaného povrchu, čo vytvára moderný a inovatívny dojem. Jeho jedinečný oblý tvar vytvára harmonický a vyvážený prvok.

ZVšetky prvky kuchyne boli navrhnuté s ohľadom na maximálnu funkčnosť a pohodlie pri každodennom používaní.

Veríme, že tento projekt bude inšpiráciou pre všetkých, ktorí hľadajú štýl s moderné prvky v kuchyni. Ak máte záujem o návrh kuchynskej linky pre váš rodinný dom, neváhajte nás kontaktovať. S radosťou vám pomôžeme vytvoriť priestor presne podľa vašich predstáv a potrieb.

.

Predstavujeme náš nedávny projekt návrhu kuchynskej linky pre rodinný dom v Hlohovci. Našou úlohou bolo vytvoriť funkčný a esteticky príjemný priestor, ktorý spĺňa predstavy našeho klienta. Jeho preferencia bola jasná – prírodný dubový drevený nábytok, no zároveň vyjadril túžbu po netradičnom a zaujímavom kuchynskom ostrove. Hlavným materiálom, ktorý sme použili pri návrhu kuchyne, bol prírodný…

Tagy: 3D návrh interiéru / interiérový dizajn / Návrhy interiéru