S potešením vám predstavujeme náš projekt – klasickej kuchynskej linky s názvom Agnese, ktorý sme s radosťou realizovali pre našu klientku v Piešťanoch. Tento projekt sa vyznačuje eleganciou klasického štýlu v svetlom krémovom prevedení, ktorý vytvára harmonický a útulný dojem.

Prioritou pri tvorbe tejto kuchynskej linky boli požiadavky našej klientky, a preto sme sa snažili maximálne zohľadniť jej potreby a predstavy. Klientka prejavila preferenciu klasického štýlu, a preto sme sa rozhodli využiť svetlý krémový odtieň, ktorý dotvára priestor jemnosťou a vkusom.

Jednou z hlavných požiadaviek klientky bolo zabezpečiť dostatok úložného priestoru.  Do kuchynského priestoru sme zakomponovali praktické raňajkové sedenie pod oknom, ktoré bolo taktiež jednou z požiadaviek.

Každý detail tejto kuchynskej linky Agnese bol starostlivo vybraný a premyslený, aby sme dosiahli maximálnu spokojnosť našej klientky. Dúfame, že tento projekt bude nielen vizuálnou lahôdkou, ale aj praktickým a pohodlným priestorom, ktorý prinesie radosť a pohodu každodennému životu našej klientky.

Ak máte záujem o podobný projekt alebo by ste sa chceli dozvedieť viac o našich službách, neváhajte nás kontaktovať. Sme tu, aby sme vám pomohli vytvoriť kuchyňu vašich snov, presne podľa vašich predstáv a požiadaviek. Vaša spokojnosť je pre nás najdôležitejšia

 

 

 

 

S potešením vám predstavujeme náš projekt – klasickej kuchynskej linky s názvom Agnese, ktorý sme s radosťou realizovali pre našu klientku v Piešťanoch. Tento projekt sa vyznačuje eleganciou klasického štýlu v svetlom krémovom prevedení, ktorý vytvára harmonický a útulný dojem. Prioritou pri tvorbe tejto kuchynskej linky boli požiadavky našej klientky, a preto sme sa snažili…

Tagy: 3D návrh interiéru / interiérový dizajn / Návrhy interiéru / vizualizácie