Požiadavkami klienta, bola jednoznačne daná. Chcem sa odchýliť od tradičného štýlu a vniesť do zrubového domu sviežosť a moderný nádych. Výsledkom je návrh, kde sa kombinujú klasické drevené prvky so súčasným nábytkom a farebnými akcentmi.

Hlavným prvkom tohto interiéru je biely nábytok, ktorý rozjasňuje priestor a dodáva mu vzdušnosť. Biela farba kontrastuje s teplým dreveným obkladom stien a stropu, vytvárajúc harmonický a pohodlný atmosféru. Moderný nábytok pridáva do domu eleganciu a funkčnosť, zároveň však rešpektuje rustikálny charakter zrubu.

Modré akcenty sa stávajú výraznými prvkami, ktoré osviežujú interiér. Táto farba sa skvele dopĺňa s bielou a drevenými tónmi, vytvárajúc dokonalú harmóniu v celej miestnosti.

Pri navrhovaní interiéru sme kládli dôraz na otvorenosť priestoru. Veľké okná umožňujú prirodzené slnečné svetlo preniknúť do domu, čo zvyšuje jeho príjemný a útulný dojem.

Veríme, že tento návrh interiéru dokazuje, že zrubový dom môže byť prispôsobený moderným štandardom a vkusu klienta. Nebojte sa experimentovať s farbami a nábytkom, pretože každý zrubový dom môže byť jedinečný a odzrkadľovať osobnosť jeho obyvateľov. Ak hľadáte inšpiráciu pre svoj vlastný zrubový dom, neváhajte nás kontaktovať. Rádi vám pomôžeme vytvoriť domov, ktorý bude odzrkadľovať vaše štýlové preferencie a spĺňať vaše očakávania.

Požiadavkami klienta, bola jednoznačne daná. Chcem sa odchýliť od tradičného štýlu a vniesť do zrubového domu sviežosť a moderný nádych. Výsledkom je návrh, kde sa kombinujú klasické drevené prvky so súčasným nábytkom a farebnými akcentmi. Hlavným prvkom tohto interiéru je biely nábytok, ktorý rozjasňuje priestor a dodáva mu vzdušnosť. Biela farba kontrastuje s teplým dreveným…

Tagy: 3D návrh interiéru / interiérový dizajn / Návrhy interiéru