Tento projekt spojil eleganciu s pohodlím a vytvoril domov, ktorý odráža vkus a štýl. Celkový dizajn interiéru sa nesie v príjemnej kombinácii Bielej a Kašmírovej, čo vytvára vzdušný a svetlý dojem. Biela farba pôsobí čistotou a priestranstvom, zatiaľ čo kašmírové odtiene pridávajú teplý a útulný nádych. Celkový dojem dotvárajú medené prvky, farebné akcenty a dizajnové tapety, ktoré pridávajú do interiéru osobitý charakter.

V predsieni sme vytvorili zaujímavý vizuálny efekt pomocou zrkadiel, ktoré ju opticky zväčšujú a pridávajú do priestoru pocit otvorenosti. Táto praktická a estetická úprava vytvára dojem priestrannejšieho vstupu do vášho domova a zároveň pridáva štýlový prvok celkovému vzhľadu.

V spálňovej časti sme zvolili krémové farby, ktoré vytvárajú útulný a pokojný prostredie ideálne na oddych a relax. Zrkadlá sú opäť využité na optické zväčšenie celkového priestoru, čím sa spálňa stáva nielen miestom na spánok, ale aj harmonickým prostredím na oddych.

Tento interiérový návrh rodinného domu je kombináciou vkusu, praktickosti a inovácií. Veríme, že vás inšpiruje k vytvoreniu vášho vlastného štýlového a pohodlného domova. Prežite každý deň v priestore, ktorý je nielen vizuálne príťažlivý, ale aj príjemný na bývanie.

.

 

Tento projekt spojil eleganciu s pohodlím a vytvoril domov, ktorý odráža vkus a štýl. Celkový dizajn interiéru sa nesie v príjemnej kombinácii Bielej a Kašmírovej, čo vytvára vzdušný a svetlý dojem. Biela farba pôsobí čistotou a priestranstvom, zatiaľ čo kašmírové odtiene pridávajú teplý a útulný nádych. Celkový dojem dotvárajú medené prvky, farebné akcenty a dizajnové…

Tagy: 3D návrh interiéru / interiérový dizajn / Návrhy interiéru