Vitajte na našej web stránke plnej inšpirácie a nápadov pre váš domov! Dnes vám predstavíme jeden z našich projektov – návrh interiéru rodinného domu v novovybudovanej štvrti Prúdy v lokalite Sereď.

Naša filozofia spočíva v tom, aby sme vytvorili priestor, ktorý nie je len vizuálne príjemný, ale aj praktický a pohodlný pre celú rodinu. Pre tento konkrétny projekt sme sa rozhodli pracovať s pastelovými farbami, aby sme vytvorili atmosféru jemnosti a pohody. Hlavnou farbou nášho interiéru je aktuálna farba Kašmír, ktorú sme zladiť s príjemným drevo dekorom.

Kuchynská linka s obývacou izbou tvoria centrálnu časť priestoru, ktorý slúži nielen na prípravu jedla, ale aj na spoločné chvíle strávené s rodinou a priateľmi.

Spláňa je miestom, kde môžete oddýchnuť a načerpať energiu. Zvolili sme pohodlný nábytok, zrkadlá pre optické zväčšenie priestoru a príjemné osvetlenie, aby ste si tu mohli vychutnať pokojné chvíle relaxácie. Detská izba je hravá a farebná, s dostatkom úložného priestoru a šikovných riešení pre malých objaviteľov.

Kúpeľňa následne pokračuje v tóne pastelových farieb a pridáva do celkového dizajnu dotyk elegancie. Moderné vybavenie a precízne detaily robia z kúpeľne miesto, kde sa môžete oddýchnuť a príjemne začať alebo ukončiť deň.

Veríme, že náš návrh interiéru v lokalite Prúdy Sereď vás inšpiruje a poskytuje vám nápady pre váš vlastný domov. Ak máte otázky alebo sa chcete dozvedieť viac o našich službách, neváhajte nás kontaktovať. Vaša spokojnosť je pre nás prioritou, a sme tu, aby sme vám pomohli vytvoriť dokonalý domov pre vašu rodinu.

 

 

Vitajte na našej web stránke plnej inšpirácie a nápadov pre váš domov! Dnes vám predstavíme jeden z našich projektov – návrh interiéru rodinného domu v novovybudovanej štvrti Prúdy v lokalite Sereď. Naša filozofia spočíva v tom, aby sme vytvorili priestor, ktorý nie je len vizuálne príjemný, ale aj praktický a pohodlný pre celú rodinu. Pre…

Tagy: 3D návrh interiéru / interiérový dizajn / Návrhy interiéru / vizualizácie