Jedinečný návrh interiéru, kde sme s láskou vytvorili návrh v klasickom štýle. Miesto kde atmosféra royal štýlu pôvabu v príjemnom smotanovom prevedení. Celý priestor je prepojený eleganciou a luxusom, ktorými sa môžete obklopiť vo svojom vlastnom domove.

Kuchynská linka je skutočnou perlovou jednotkou tohto interiéru. Priestranná a plná štýlových akcentov, ktoré odkazujú na krásu royal dizajnu, pridáva kuchyni vznešenosť. Luxusný dojem dotvára mramorová pracovná doska, ktorá nielenže poskytuje funkčný priestor na prípravu jedál, ale aj zdôrazňuje nádych kráľovskej elegancie.

Steny interiéru zjemňujú kvalitné tapety, ktoré dodávajú priestoru charakter a teplo. Tento detail pridáva do interiéru vrstvu sofistikovanosti a vyváženosti, vytvárajúc harmonický kontrast k ostatným prvkom dizajnu.

Obývacia a jedálenská časť sú dispozične prepojené s kuchynskou linkou, čo vytvára otvorený a priestranný dojem. Toto prepojenie umožňuje rodine a priateľom plynulý prechod medzi jednotlivými časťami domu, čím sa vytvára príjemný spoločenský priestor.

Skutočnou dominantou tohto interiéru je jedinečný obraz na strope. Tento umelecký kúsok pridáva do priestoru nádych exkluzivity a originality, čím sa stáva pravým centrom pozornosti.

Vytvorili sme jedinečný priestor, kde sa tradícia stretáva s luxusom, a kde je každý detail starostlivo premyslený. Prežite každý deň v atmosfére kráľovskej elegancie a doprajte si to najlepšie, čo váš domov môže ponúknuť.

.

 

Jedinečný návrh interiéru, kde sme s láskou vytvorili návrh v klasickom štýle. Miesto kde atmosféra royal štýlu pôvabu v príjemnom smotanovom prevedení. Celý priestor je prepojený eleganciou a luxusom, ktorými sa môžete obklopiť vo svojom vlastnom domove. Kuchynská linka je skutočnou perlovou jednotkou tohto interiéru. Priestranná a plná štýlových akcentov, ktoré odkazujú na krásu royal…

Tagy: 3D návrh interiéru / interiérový dizajn / Návrhy interiéru / vizualizácie