Objavte úroveň luxusu a štýlu s modernou čalúnenou posteľou MATCH PROGRAM od Samoa. S touto inovatívnou posteľou máte možnosť vytvoriť si úplne jedinečné prostredie podľa svojich vlastných požiadaviek. MATCH PROGRAM vám umožňuje jednoducho vyskladať si čelo postele podľa vášho vkusu a štýlu. Vyberte si z rôznych dizajnov, farieb a materiálov čalúnenia, aby ste dosiahli dokonalú harmóniu so zvyškom vášho interiéru. Každý detail je dômyselne premyslený, aby vyhovoval vašim individuálnym preferenciám.

Kvalitné materiály a precízne spracovanie zabezpečujú optimálnu podporu a relaxáciu po dlhom dni. S MATCH PROGRAM získate nielen posteľ, ale aj skvelý kúsok nábytku, ktorý vás bude tešiť dlhé roky.

Posteľ je v ponuke vo viacerých rozmeroch. Čalúnenie postele si viete vybrať podľa aktuálnej ponuky látok

ROZMERY POSTELE MATCH PROGRAMM

 

Objavte úroveň luxusu a štýlu s modernou čalúnenou posteľou MATCH PROGRAM od Samoa. S touto inovatívnou posteľou máte možnosť vytvoriť si úplne jedinečné prostredie podľa svojich vlastných požiadaviek. MATCH PROGRAM vám umožňuje jednoducho vyskladať si čelo postele podľa vášho vkusu a štýlu. Vyberte si z rôznych dizajnov, farieb a materiálov čalúnenia, aby ste dosiahli dokonalú…

Tagy: moderné postele / moderný nábytok / nábytok alf italia / spálne / taliansky nábytok