Altea od Camelgroup predstavuje moderný dizajn v kombinácii s funkčnosťou. Béžové lesklé prevedenie a jemne oblý tvar dodáva tomuto nábytku elegantný a luxusný vzhľad. Každý kus je vyrobený z kvalitných materiálov, ktoré zaručujú dlhú životnosť a odolnosť. Lesklé béžové povrchy sú odolné voči poškriabaniu a jednoducho sa čistia vlhkou handrou.

Celkový vzhľad je minimalistický a elegantný, s jemnými detailmi, ktoré dodávajú nábytku štýlový a vkusný vzhľad. Nábytok v béžovom lesklom prevedení určený do spálne je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú kvalitný a nadčasový nábytok, ktorý bude vyhovovať aj najnáročnejším požiadavkám.

 

.

Altea od Camelgroup predstavuje moderný dizajn v kombinácii s funkčnosťou. Béžové lesklé prevedenie a jemne oblý tvar dodáva tomuto nábytku elegantný a luxusný vzhľad. Každý kus je vyrobený z kvalitných materiálov, ktoré zaručujú dlhú životnosť a odolnosť. Lesklé béžové povrchy sú odolné voči poškriabaniu a jednoducho sa čistia vlhkou handrou. Celkový vzhľad je minimalistický a…

Tagy: moderné postele / moderný nábytok / nábytok alf italia / spálne / taliansky nábytok