Vitajte na našej webovej stránke, kde vám predstavujeme SOUND – modernú sedaciu súpravu, ktorá prináša nový štandard pohodlia a inovácie do vášho domova. S kvalitným dizajnom a praktickými funkciami je SOUND ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú spojenie moderného štýlu a vynikajúceho komfortu. Jedným z výnimočných prvkov SOUND-u je jeho posuvné zadné operadlo, ktoré umožňuje ľahké a plynulé nastavenie hĺbky sedenia. Táto inovatívna vlastnosť zabezpečuje, že vaše sedenie je prispôsobené presne podľa vašich potrieb a pohodlia.

Verzia FLY prichádza s možnosťou ďalšieho prispôsobenia. Môžete si vybrať medzi riešením bez podrúčky pre minimalistický a moderný vzhľad alebo s doplnkovou položenou podrúčkou pre pridanú funkcionalitu a pohodlie.

Pre tých, ktorí preferujú pevnejšiu štruktúru, verzia Tidy je vybavená fixnou neodoberateľnou podrúčkou, čím ponúka trvalú podporu a robustnosť.

SOUND nie je len sedacia súprava, je to priestor pre relaxáciu a štýl. Jeho premyslený dizajn a variabilita vo voľbe funkcií robia z neho ideálny doplnok každej modernej obývačky. Objavte nový štandard v sedacích súpravách s SOUND – spojenie luxusu, dizajnu a pohodlia. Vaša domácnosť si to zaslúži.

SOUND – TECHNICKÝ LIST ROZMEROV

Vitajte na našej webovej stránke, kde vám predstavujeme SOUND – modernú sedaciu súpravu, ktorá prináša nový štandard pohodlia a inovácie do vášho domova. S kvalitným dizajnom a praktickými funkciami je SOUND ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú spojenie moderného štýlu a vynikajúceho komfortu. Jedným z výnimočných prvkov SOUND-u je jeho posuvné zadné operadlo, ktoré umožňuje…

Tagy: kvalitné sedacie súpravy / látkove sedacie súpravy / moderné sedacie súpravy / sedacie súpravy / Talianske sedačky