Predstavujeme vám sedaciu súpravu Matrix, ktorá je dokonalým spojením štýlu a komfortu pre váš interiér. Matrix je synonymom pre moderný dizajn a inovácie v oblasti nábytku. Jeho čisté a elegantné línie pridávajú vášmu priestoru sofistikovaný vzhľad, zatiaľ čo výber farieb a textílií umožňuje prispôsobiť sedaciu súpravu podľa vášho osobného vkusu.

Jedným z výnimočných rysov Matrixu je možnosť výberu medzi dvoma štýlovými variantmi. Buď si vyberte verziu pri zemi, ktorá dodá vašej obývacej izbe moderný a relaxačný nádych, alebo si vyberte vyššie nožičky pre efektný a vzdušný vzhľad. S Matrixom môžete svoj priestor prispôsobiť presne podľa svojich predstáv. Okrem svojho jedinečného dizajnu Matrix ponúka aj vynikajúce pohodlie. Pohodlné sedenie a pohodlné operadlá zaručujú, že každý moment strávený na Matrixe bude plný relaxu. Nábytok, ktorý nie je len vizuálnym potešením, ale aj miestom, kde sa budete tešiť zo všetkých chvíľ strávených doma.

Vyberte si Matrix a doprajte svojmu domovu dotyk moderného luxusu a pohodlia. Objavte krásu spojenú s funkčnosťou v sedacej súprave, ktorá bude skvelým doplnkom každého interiéru.

MARTIX – TECHNICKÝ LIST ROZMEROV

Predstavujeme vám sedaciu súpravu Matrix, ktorá je dokonalým spojením štýlu a komfortu pre váš interiér. Matrix je synonymom pre moderný dizajn a inovácie v oblasti nábytku. Jeho čisté a elegantné línie pridávajú vášmu priestoru sofistikovaný vzhľad, zatiaľ čo výber farieb a textílií umožňuje prispôsobiť sedaciu súpravu podľa vášho osobného vkusu. Jedným z výnimočných rysov Matrixu…

Tagy: moderné sedacie súpravy / sedacie súpravy / talianske sedacie súpravy