Predstavuje modernú sedačku, ktorá spojuje eleganciu klasického dizajnu s praktickými a inovatívnymi prvkami. Naša nová sedačka s vyklopnými zahlavníkmi prinaša do vášho interiéru štýlový dotyk a zároveň vám poskytuje maximálny komfort.

Jedným z výrazných prvkov tohto modelu je možnosť výberu výšky nožičiek podľa vašich preferencií. Ak preferujete vyšší sedací zážitok, môžete si vybrať variant s vyššími nožičkami, ktorý sme nazvali Loft special. Tento model dodá vašej sedačke vzdušný vzhľad a zároveň uľahčí údržbu pod ním.

Pre tých, ktorí dávajú prednosť tradičnejšiemu vzhľadu s nízkymi nožičkami, sme vytvorili variant s názvom Loft. Tento dizajn dodáva sedačke stabilný a elegantný vzhľad, zároveň zachovávajúc komfort, ktorý očakávate od moderneho nábytku.

Vyklápateľné zahlavníky pridávajú do sedačky ďalšiu vrstvu pohodlia a umožňujú vám prispôsobiť si ju podľa aktuálnych potrieb. Či si práve pozeráte film, čítačku alebo jednoducho relaxujete, zahlavníky vám poskytnú oporu a pohodlie na mieru.

Nech už si vyberiete model Loft alebo Loft special, môžete si byť istí, že dostanete nie len kvalitný nábytok, ale aj kúsok, ktorý dokonale zapadne do vášho moderného domova. Objavte krásu spojenia klasiky a funkčnosti s našou novou sedačkou

.

 

 

Predstavuje modernú sedačku, ktorá spojuje eleganciu klasického dizajnu s praktickými a inovatívnymi prvkami. Naša nová sedačka s vyklopnými zahlavníkmi prinaša do vášho interiéru štýlový dotyk a zároveň vám poskytuje maximálny komfort. Jedným z výrazných prvkov tohto modelu je možnosť výberu výšky nožičiek podľa vašich preferencií. Ak preferujete vyšší sedací zážitok, môžete si vybrať variant s…

Tagy: moderná sedačka / moderné sedacie súpravy / talianske sedacie súpravy / Talianske sedačky / taliansky nábytok