Vitajte v svete inovácie a štýlu s našou sedacou súpravou Jack, ktorá prináša do vášho interiéru jedinečný dizajn spojený s funkčnou eleganciou. Jack nie je len obyčajný kus nábytku; je to revolučný kúsok, ktorý redefinuje sedenie podľa vašich potrieb.

Jeho jedinečnosť spočíva v praktických možnostiach úpravy. Zadné operadlo sedacej súpravy Jack môžete ľahko sklopiť, zmenšiť hĺbku sedu a vytvoriť tak útulné miesto na oddych. Naopak, vyklopením zadného operadla získate väčšiu hĺbku a pohodlný priestor na relax. Táto flexibilita umožňuje prispôsobiť si sedenie presne podľa vášho momentálneho pohodlia a potrieb.

Okrem funkcionality si môžete vybrať z dvoch druhov podrúčiek, čím pridáte svojej sedacej súprave osobný štýl. Verte svojej kreativite a rozhodnite sa medzi eleganciou JACK TIDY s oblejšími podrúčkami alebo modernou verziou JACK TOP s hranatými podrúčkami, ktoré sa jemne lomia smerom k sedadlu.

Pridajte k jedinečnému dizajnu funkčnú inteligenciu a vyberte si sedaciu súpravu, ktorá sa prispôsobí vám – sedacia súprava Jack.

 

 

Vitajte v svete inovácie a štýlu s našou sedacou súpravou Jack, ktorá prináša do vášho interiéru jedinečný dizajn spojený s funkčnou eleganciou. Jack nie je len obyčajný kus nábytku; je to revolučný kúsok, ktorý redefinuje sedenie podľa vašich potrieb. Jeho jedinečnosť spočíva v praktických možnostiach úpravy. Zadné operadlo sedacej súpravy Jack môžete ľahko sklopiť, zmenšiť…

Tagy: moderná sedačka / moderné sedacie súpravy / talianske sedacie súpravy / Talianske sedačky / taliansky nábytok