Moderný taliansky nábytok Corso Como od značky Alf Italia určený pre jedálenský priestor.

Je vyhotovený v béžovom lesklom povrchu, ktorý dodáva jedálenskému priestoru svetlý a moderný vzhľad. Farba sa dokonale hodí k elegantnej orechovej dyhe, ktorá je použitá na výrobu nožičiek stolov, stoličiek a ďalších dekoračných prvkov.

Tento nábytok zahŕňa moderný jedálenský stôl, ktorý sa vďaka svojmu jednoduchému a elegantnému dizajnu hodí do akéhokoľvek prostredia. K stolu sú k dispozícii stoličky, ktoré sa vyznačujú pohodlným sedením a moderným tvarom. V tejto kolekcii nechýbajú ani vitríny a tiež príborník.

Celá kolekcia tohto nábytku  je spracovaná s dôrazom na kvalitu a detaily. Tento nábytok je vyrobený z prvotriednych materiálov, čím zaručuje jeho funkčnosť a dlhú životnosť.

Vďaka svojmu jedinečnému dizajnu a kvalitnému spracovaniu, bude tento nábytok spoločníkom Vášho jedálenského priestoru na mnoho rokov. Vyberte si tento nábytok a doprajte si kúsok Talianskej elegancie vo Vašom domove.

Moderný taliansky nábytok Corso Como od značky Alf Italia určený pre jedálenský priestor. Je vyhotovený v béžovom lesklom povrchu, ktorý dodáva jedálenskému priestoru svetlý a moderný vzhľad. Farba sa dokonale hodí k elegantnej orechovej dyhe, ktorá je použitá na výrobu nožičiek stolov, stoličiek a ďalších dekoračných prvkov. Tento nábytok zahŕňa moderný jedálenský stôl, ktorý sa…

Tagy: jedálenský stôl / moderný nábytok / stoly a stoličky / taliansky nábytok