Súčasný štýl, hranaté tvary a čisté línie pre dokonalý vzhľad a dojem. Kolekcia MIRAGE kombinuje materiály a povrchy, ktoré dodávajú luxusným interiérom živého ducha. Veľká tradícia spracovania nábytku GIORGIO COLLECTION ponúka vzácne a exotické madagaskarského Mowingui. Je to drevo z afrických dažďových pralesov s výraznou kresbou, ktorá dodáva nábytku dekoratívny vzhľad.
Výnimočným protagonistom kolekcie MIRAGE je kenský čierny mramor, nápadný kameň, s intenzívnou farbou a výraznou žilovatosťou, tá pripomína vzhľad kôry. Materiál je zdokonalený povrchovou úpravou, ktorá zvýraznila póry, tie sú dosiahnuté leptaním kyselinou. Mramor nezdobí iba povrchy a detaily, ale stáva sa základom tohto nábytku.
Škótsky nabuk a jemná anilínová koža poťahujú a zvýrazňujú čalúnené kúsky. Celkové detaily tohto exkluzívneho nábytku dotvára čierny saténový nikel. MIRAGE ponúka tieto kolekcie: obývaciu izbu, jedáleň, spálňu a kanceláriu.
Rafinovaný interiér s viac ako päťdesiatimi kúskami vrátane vzácnych doplnkov, ako sú lampy, koberčeky, zrkadlá, vázy a obrazy.

Súčasný štýl, hranaté tvary a čisté línie pre dokonalý vzhľad a dojem. Kolekcia MIRAGE kombinuje materiály a povrchy, ktoré dodávajú luxusným interiérom živého ducha. Veľká tradícia spracovania nábytku GIORGIO COLLECTION ponúka vzácne a exotické madagaskarského Mowingui. Je to drevo z afrických dažďových pralesov s výraznou kresbou, ktorá dodáva nábytku dekoratívny vzhľad. Výnimočným protagonistom kolekcie MIRAGE…

Tagy: exkluzívny moderný nábytok / giorgio collection / kreslá / luxusný taliansky nábytok / moderný nábytok / nábytok giorgio collection / taliansky nábytok