Táto vidiecka kuchyňa Portrait od Aster Cucine, bola predstavená na výstave v Miláne.

To, čo vidíte, je klasická kuchyňa, ktorá vás prenesie späť do minulosti – do ošumelého a elegantného sveta vidieka s tlmenými zemitými farbami s uvoľnenou atmosférou.

Kto navrhol koncept tejto kuchynskej linky ?

Dizajnér Lorenzo Granocchia šikovne zrevidoval a zjednodušil vidiecke kuchyne a urobil ich modernými. Prírodné drevo v kombinácii so zaujímavými lakovanými alebo dyhovými povrchmi vytvárajú útulné a teplé kuchyne s domácou príchuťou.

Granocchia hovorí:

„Začínajúc znakmi a víziami, ktoré nás privádzajú späť k vzdialeným koreňom, tie sú pevné a upokojujúce, nová kolekcia Portrait žije v súčasnosti a premieta nás do budúcnosti s novou živou energiou.“

Kuchyňa prešla zásadnými zmenami, no v jej samotnom jadre zostáva rovnaká, tvorí jedinečné srdce domova.

U ponuke kuchynskej linky Portrait nájdete okrasné rímsy, doplnky, kombináciu rovných a oblých línií, Ktoré sú navzájom prepojené.
„Portrait je kuchyňa, ktorá sa časom vyvíjala. Poskytuje moderný komfort, no zároveň si zachováva lásku, radosť a teplo všedných dní.“

Potrebujete novú kuchyňu alebo plánujete prerobiť tú starú ? S kuchyňou Portait si darujete naozajstnú a jedinečnú kuchyňu,.

O značke

Aster Cucine je známa spoločnosť vo svete kuchýň. Založená v roku 1983 v Pesare v Taliansku. Je to mladý a dynamický taliansky výrobca exkluzívnych kuchýň, vždy pripravený interpretovať nové trendy na trhu v oblasti produktov a služieb. Kolekcia zahŕňa rôzne štýly akými sú: tradičné, prechodné, súčasné a moderné.

https://studio-it.sk/vsetky-produkty/kuchyne-exkluzivne,kuchynske-linky/portrait-aster/

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *