Štýlová kuchynská linka Caviar.

Prevedenie:

Spodné skrinky a vysoké skrine v elegantnom matnom antracitovom laku so strieborným zdobením, horné skrinky v matnom bielom laku so strieborným zdobením. Kvalitné viac vrstvé lakované vyhotovenie. Horné skrinky komplet s podsvietením. Pracovná doska a zástena technický kameň technistone s elegantnou prednou hranou. Kvalitné kovania Blum na pántoch a zásuvkách.

Rozmer kuchyne v najširšom bode 415 x 250 cm, výška kuchyne v najvyššom bode 246 cm

Súčasťou kuchyne sú:

Elektrická rúra Hoower, sklokeramická varná doska Indesit 69 cm, nerezový podsadený drez Blanco a rustikálna batéria Blanco.

Pôvodná cena kuchyne s doskou a spotrebičmi 17.490,00 € s DPH

Výpredajová cena kuchyne 7.950,00  s DPH

Kuchynská linka je vystavená na našom Showroome v Trnave.

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať:

e-mail.- trnava@studio-it.sk,

Mob.- +421 907 592 749,

Ponuka platná na vystavený model, do jej vypredania.

Štýlová kuchynská linka Caviar. Prevedenie: Spodné skrinky a vysoké skrine v elegantnom matnom antracitovom laku so strieborným zdobením, horné skrinky v matnom bielom laku so strieborným zdobením. Kvalitné viac vrstvé lakované vyhotovenie. Horné skrinky komplet s podsvietením. Pracovná doska a zástena technický kameň technistone s elegantnou prednou hranou. Kvalitné kovania Blum na pántoch a zásuvkách….

Značky: kuchyne výpredaj / kuchynské linky / moderné kuchyne / štýlové kuchyne / talianske kuchyne / talianske kuchynské linky / výpredaj