Vaše sny o dokonalej kuchyni sa môžu stať skutočnosťou s kuchyňou Pantheon.

Je vyhotovená s najvyššou precíznosťou s  dôrazom na detaily, aby priniesla luxusný a štýlový vzhľad do vášho domova. Kombinácia kvality, funkčnosti a dizajnu robí z našej kuchyne PANTHEON skutočný klenot v každej kuchyni. Vyberte si teraz a užite si výhodné zľavy a ponuky v rámci nášho výpredaja. Nezmeškajte túto jedinečnú príležitosť a získať svoju vysnívanú kuchyňu PANTHEON od Lube.

Prevedenie:

– kvalitný masív jaseň Absolútne biela

Kuchyňa je riešená do tvaru komplet so pultom a  sedením. Vysoké skrinky pre zabudované spotrebiče sú v samostatnej rovnej zostave.

Vzhľad dopĺňa jedinečne opracovaná doska z mramoru a dominantný digestor špecifický pre túto kuchynskú linku. Nechýbajú kvalitné mechanizmy značky BLUM. 

 

Cena zahrňuje :

Spotrebiče Smeg- rúra a  varná doska, masívny rustikálny digestor s motorom Faber, Keramický drez Blanco s betériou, chladnička s mrazničkou Liebherr.

Kuchyňa vystavená na predajni STUDIO IT v Bratislave.

Zvýhodnená výpredajová cena kuchyne je 13.500,00 €

Bližšie informácie o kuchyni:

STUDIO.IT Bratislava

 KORZO – Shopping Park
Pestovateľská 13
821 04 Bratislava

 bratislava@studio-it.sk
+421 948 928 700
+421 903 951 612

 

Táto ponuka je platná pre vystavený model, do jej vypredania.

Vaše sny o dokonalej kuchyni sa môžu stať skutočnosťou s kuchyňou Pantheon. Je vyhotovená s najvyššou precíznosťou s  dôrazom na detaily, aby priniesla luxusný a štýlový vzhľad do vášho domova. Kombinácia kvality, funkčnosti a dizajnu robí z našej kuchyne PANTHEON skutočný klenot v každej kuchyni. Vyberte si teraz a užite si výhodné zľavy a ponuky…

Tagy: kuchynské linky / moderné kuchyne / talianske kuchyne / talianske kuchynské linky / výpredaj