Hľadáte modernú kuchynskú linku, ktorá bude zároveň praktická a štýlová? Potom by ste mali určite zvážiť kuchynskú linku Oltre, ktorú momentálne môžete získať za super cenu počas výpredaja!

Prevedenie:

– špeciálny betónový povrch dvierok kombinovaný s drevenou dyhou a s trendovým lakom v efekte kovu.

Moderný dizajn do tvaru U, s polostrovom ktorý dopĺňa aj sedenie. Zaujímavé sú medené úchytky kuchyne, ktoré sú zladené so spotrebičmi. Horné skrinky majú madlá integrované. Celkový dizajn dotvárajú otvorené police. Ani u tejto kuchyne nechýbajú kvalitné mechanizmy značky BLUM. 

Pracovná doska a zástena je z kvalitného laminátu FENIX, ktorý má nano ochranu a jeho povrch je opraviteľný, drezová vanička je integrovaná do dosky v kontrastnej farbe, Zástena kuchyne je z keramiky a jej vzhľad celkovo dopĺňa celkový dizajn kompozície.

Cena zahrňuje :

Spotrebiče KUPPERSBUSCH: rúra a indukčná varná doska. Vstavanú chladničku 75 cm značky Whirpool. Digestor je dominantný ostrovný, bol navrhnutý na mieru pre túto kuchyňu. Drez je integrovaný do dosky. 

Kuchyňa je vystavená na predajni STUDIO IT v Bratislave.

Zvýhodnená výpredajová cena kuchyne je 14.700 €

Bližšie informácie o kuchyni:

mob.+421 948 928 700, email.- bratislava@studio-it.sk

Táto ponuka je platná pre vystavený model, do jej vypredania.

Hľadáte modernú kuchynskú linku, ktorá bude zároveň praktická a štýlová? Potom by ste mali určite zvážiť kuchynskú linku Oltre, ktorú momentálne môžete získať za super cenu počas výpredaja! Prevedenie: – špeciálny betónový povrch dvierok kombinovaný s drevenou dyhou a s trendovým lakom v efekte kovu. Moderný dizajn do tvaru U, s polostrovom ktorý dopĺňa aj…

Značky: kuchynské linky / moderné kuchyne / talianske kuchyne / talianske kuchynské linky / výpredaj