INTERIÉROVÉ DVERE

Originálne talianske interiérové dvere na mieru, ktoré sa plne prispôsobia vašim požiadavkám na rozmery aj povrchovú úpravu

Ponúkame široký výber interiérových dverí so zárubňami na mieru výhradne v značke GD DORIGO. Nie je potrebné aby ste sa nám prispôsobovali rozmermi, ale mi sa prispôsobíme Vám. Prednosťou týchto interiérových dverí je veľký výber povrchových úprav akými sú dyhované povrchy, lakované povrchy v matnom a vysoko lesklom prevedení, dvere s kovovým povrchom, alebo dvere s betónovým povrchom, v prípade požiadavky priaznivej ceny ponúkame dvere v cenovo dostupnom povrchu Plantex, ktorý je odolný voči poškriabaniu.
V luxusnej rade nechýbajú dvere od známeho dizajnéra Giorgietto Giugiaro, alebo dvere s umeleckým dielom od maliara Raimondo Sandri, ktorý namaľoval sériu námetov práve pre túto značku. Každé dvere je možné vyhotoviť so štandardnými pántami, ale aj takzvané dvere bezfalcové so skrytými pántami. Snažíme sa našim klientom ponúkať posledné technické vymoženosti v rámci riešenia dverí, preto u nás nájdete aj dvere s podomietkovými zárubňami. Pre taliansky štýl je typický klasický, rustikálny, ale aj baroko štýl, preto tento štýl v našej ponuke nechýba.