Taliansky nábytok

Tri dôležité vlastnosti, ktoré Vám poskytnú produkty spoločnosti STUDIO.IT. Sme výhradným importérom kuchynských liniek, interiérových dverí a nábytku známych talianskych producentov ako ASTER, LUBE, GD-DORIGO, ktorí sú zárukou výnimočnej kvality, funkčnosti a dizajnu.

Pokračovať

Kuchynské linky na mieru

Svojim zákazníkom ponúkame 70 rôznych modelov kuchynských liniek vo vyše 900 variantách. Naše modely ponúkajú obrovský rozsah variácií, ktoré uspokoja každého. Dizajn, funkčnosť, variabilita a štýl, to všetko prispieva k jedinečnosti týchto produktov.

Nábytok a interiéry na mieru

Okrem kompletného zariaďovania interiérov kvalitným talianskym nábytkom klasického a moderného štýlu v rôznych materiálových prevedeniach Vám ponúkame aj tieto služby:

  • - zmeranie priestoru kuchyne
  • - výber kuchynskej linky podľa požiadaviek zákazníka
  • - spracovanie v 3D programe
  • - doprava a kompletná montáž kuchynskej linky

Interiérové dvere na mieru

Ponúkame Vám 250 modelov interiérových dverí z rôznych materiálov. Od laminátových, dyhových po masívne, ktorých súčasťou sú aj zárubne dotvárajúce jedinečný zážitok z interiéru. Súčasťou ponuky sú aj interiérové dvere navrhnuté osobite pre Vás od talianskeho dizajnéra Giugiara, ktoré taktiež spĺňajú aj tie najprísnejšie bezpečnostné a protipožiarne požiadavky a normy. Rôzne dizajnové a materiálové prevedenia našich dverí uspokoja fantáziu, túžby a priania aj tých najnáročnejších zákazníkov.